I was raised to face any challenge. - Louie Zamperini

Ukončení roku 2015

pondělí 28. prosince 2015


Zdravím!
Ano, dnes je to naposledy, co přidávám příspěvek v roce 2015. Chtěla bych tu s vámi projet několik milníků, které se staly jeho neodmyslitelnou součástí, trochu zavzpomínat a připravit vás na to, co nás čeká v následujících 366 dnech.

Milníky roku 2015
1. ledna - první a poslední pokus o recenzi, jednalo se o jednu z nejkrásnějších knížek, kterou jsem kdy měla možnost číst - Esej o tragédii
2. února - dostala jsem lístky na koncert One Direction, čímž se mi splnil jeden z největších snů ♥
25. března - Zayn opustil One Direction, čímž mi zlomil srdce, protože jsem doufala, že vydrží aspoň do mého koncertu
duben - zapojila jsem se do úžasně zábavné soutěže Duben Měsíc Drabble
22. května - dopsala jsem Chains, čímž jsem dokázala, že 50 kapitol není moc a že dopsání povídky není nemožné
10. června - konal se koncert One Direction, kde jsem konečně pocítila neutuchající lásku
27. června - konal se Utubering, kde se mi splnil trochu menší sen, potkala jsem Goga, Lucy, Atiho, FlyGuna, Expl0iteda a Martina Rotu
6. července - objevila jsem se u Goga ve videu (čas 4:44)
23. července - One Direction slavili 5 let od svého vzniku (a já slavila taky) :)
26. července - stala jsem se členkou projektu Ninja Wattpad Support a tím jsem se seznámila s úžasnou partou lidí
5. září - potkala jsem Martina Haricha, čímž jsem si splnila asi 2 roky starý sen
6. října - napsala jsem svojí prozatím nejlepší báseň s názvem Třetí říše
9. října - zamilovala jsem se do Louie Zamperiniho, který se stal mým hrdinou (film Unbroken)
10. října - navštívila jsem koncert Apocalypticy, kde jsem zjistila, jak moc obdivuji metal hraný na smyčce
8. listopadu - oslavila jsem své 16. narozeniny
21. listopadu - zjistila jsem, jak moc miluji Nicholase Sparkse a jeho příběhy
29. listopadu - vydala jsem prolog Albino boy, čímž jsem se vydala na cestu plnou barev
31. prosince - rozloučím se s rokem 2015

Stalo se toho vážně hodně, splnila se mi spousta snů, přečetla jsem spoustu knih, viděla ještě větší množství filmů, objevila nové hrdiny, od nějakých naopak upustila... Byl to rok plný změn a převratů, u One Direction bylo neustálé napětí, já sama nevěděla, jestli ještě dál nějak umělecky tvořit, nebo nechat místo jiným autorům. Zažila jsem pár hádek na Wattpadu, chtěla jsem přestat skládat básně, pak jsem se k tomu vrátila... A i tak jsem ráda za všechno, co se stalo, a ničeho nelituji.

Co nás čeká v roce 2016?
 • dopsání Albino boy (v to z té největší hloubky svého srdce doufám)
 • Duben Měsíc Drabble (do toho půjdu určitě, něco tak zábavného a kreativního si nenechám ujít)
 • koncert Hollywood Undead (další z mých snů, navíc s V.I.P. vstupem a meet & greetem)
 • splnění Knižní výzvy
 • a spousta dalších věcí...
Knižní výzva 2015
Na tento rok jsem si stanovila hranici 40 knih, kterou jsem během prázdnin skrouhla na 20, protože jsem si byla jistá tím, že to nezvládnu. Nakonec se mi nepodařilo přečíst ani těch 20. Nepřijde mi to smutné, protože školy je nad hlavu a nemám moc času ani na kreativní tvoření, ovšem další rok se do této výzvy pustím s větší vervou a jsem si jistá, že svou hranici dokážu překonat.

Co jsem během roku 2015 přečetla?
1) Ústřičkova smutná smrt a jiné příběhy / Tim Burton
2) Střípky duší / Mary Lindsey
3) Smrtící polibek / Alice Moss
4) Esej o tragédii / Elizabeth LaBan
5) Mise / Allen Zadoff
6) Hrej tajně / Emma Hart
7) Hrej férově / Emma Hart
8) Divergence / Veronica Roth
9) Rudá jako rubín / Kerstin Gier
10) Ty / Caroline Kepnes
11) Girl Online / Zoe Sugg
12) Modrá jako safír / Kerstin Gier
13) Zelená jako smaragd / Kerstin Gier
14) Překroč svůj stín / Katie McGarry
15) Hrej vabank / Emma Hart
16) Zlodějka knih / Markus Zusak

Docela i chápu, proč jsem výzvu nezvládla. S nástupem na vyšší gympl jsem přestala mít čas, všechno se začalo chaoticky hromadit a já neměla tu sílu a chuť udělat si prostor. Navíc jsem se spíše orientovala na filmy (od kterých si koupím knihy a příští rok je určitě přečtu!), kterých jsem zhlédla snad nekonečno. Navíc jsem si v listopadu rozečetla 5 knih najednou, ale nějak jsem v prosinci přestala stíhat je všechny vnímat. Další rok to zvládnu, věřím si. :)

To by pro tenhle příspěvek a i pro tenhle rok bylo všechno, jsem moc ráda za všechny návštěvníky svého blogu, kteří se rozhodli, že ho poctí svou přítomností a věnují svůj drahocenný čas některému z mých děl či jen obyčejných příspěvků. Děkuji za podporu na Wattpadu, které se mi dostává požehnaně a díky které jsem nakonec úspěšně dopsala své zatím nejrozsáhlejší dílo. Děkuji všem, co se mnou byli v roce 2015 v kontaktu a jakýmsi milým způsobem mi změnili život.

Vám všem přeji šťastný Nový rok, hodně štěstí, lásky, pohody, básní, povídek, knížek, filmů, příběhů o válce, splněných přání... Hlavně, ať se máte senzačně a ať si to pořádně užijete.
Mám vás všechny moc ráda! ♥

S láskou,
NiallHoranAteMe Xx.

4 komentáře:

 1. Toto bolo milé... aj tebe prajem krásny nový rok, plný splnených ďalších podobných prianí a vecí, ktoré ťa v živote posunú ďalej. Dúfam, že aj nabudúce napíšeš podobný článok, pretože som rada, keď sa o svoje myšlienky takto delíš s ostatnými. n.n A samozrejme sa už neviem dočkať poviedky Albino boy... ale na celý príbeh je ešte čas, tak sa zbytočne neponáhľaj a píš tak, aby ťa to bavilo a nebola si z toho vystresovaná. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, jsem ráda, že to někdo ocení. :) Tenhle článek byl dost spontánním nápadem, abych pravdu řekla, prostě jsem ještě něco chtěla přidat, aby to tady nezelo prázdnotou, a tohle se nabízelo jako jedno z nejlepších řešení. :) Určitě to napíšu i příští rok, protože tenhle nápad mi přijde jako super věc a skvěle se během toho psaní vzpomíná na všechno, co se událo. :) Moc ti děkuju za komentáře, kterými jsi mi tvořila úsměv na tváři, jsi vlastně jediný člověk, který v tomto roce tady na blogu něco okomentoval (příští rok lidí bude možná víc, kdo ví), takže ti chci moc moc poděkovat. :) A Albino boy bude, až bude, no, do psaní se mi teďkon celkem chce, takže uvidíme, jak to půjde a kdy si budu moct udělat čas. :) Ještě jednou mockrát děkuju za tvoje komentáře a tvou neutuchající podporu. ;)

   Vymazat
  2. Prosím ťa, neďakuj mi toľko, veď som nič svetaborné neurobila a okrem toho to ty si tá, čo sa s nami delí o svoje myšlienky, pocity! Tvoja tvorba je úžasná, vždy ma vedia tvoje básne vtiahnuť do iného sveta a najnovšie som zistila, že ani próza ti nie je cudzia a má v sebe podobné čaro ako tvoje básne... len je mi ľúto, že túto stránku nenašlo veľa ľudí, lebo keby áno, som si istá, že by ťa podporovali viac ako ja. A ty si to zaslúžiš, tak by nebolo odveci, keby si dostala o niečo viac podpory...

   Vymazat
  3. Pro mě to znamená opravdu hodně, protože si vážím každého komentáře. :) Jsem moc ráda, že tak chválíš mojí tvorbu, hlavně jsem nadšená z toho, že tě oslovily jak básně, tak i nějaká ta epičtější dílka. :) Mně osobně je taky trochu líto, že o mém blogu neví zas tak velké kvantum lidí, jak bych si někdy představovala, protože ze začátku mi přišlo, že sem přidávám vlastně jen sama pro sebe (mělo by to tak být, já vím, ale každá básnička je na OurStories a pak ještě tady). Nějak jsem si řekla, že na tenhle blog možná někdo někdy narazí. :) Jsem ráda, že tím prvním člověkem jsi byla ty. Vůbec by mi nevadilo mít víc pravidelných čtenářů, ale nikomu to nechci nutit a už vůbec nikomu to nechci cpát pod nos. :)

   Vymazat

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS